Проекти та інновації

Строк подання інформації про бенефіціарів хочуть продовжити на рік – законопроєкт

21 липня 2021, 15:26Новини244

Этот материал также доступен на русском

11 липня розпочалася кампанія з оновлення даних про бенефіціарів.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №5807 про внесення змін до деяких законів щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи, пише Дебет-Кредит, зазначає Finbalance.

Так, 11 липня розпочалася кампанія з оновлення даних про бенефіціарів. Граничним терміном подання відповідних документів є 10 жовтня. А за порушення термінів подання інформації про бенефіціарів чекатиме накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, вповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від 17 000 до 51 000 грн.

20 липня у Верховній Раді група народних депутатів зареєстрували законопроєкт №5807 про внесення змін до деяких законів України щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи. Текст проєкту наразі не оприлюднено, проте, як зазначається, співавтор проєкту нардеп Ігор Фріс розповів про деякі його подробиці.

Як уточнюється, законопроєктом запропоновано продовжити термін на подання структури власності на 1 рік та звільнити від обов`язку подачі структури власності юридичних осіб, де засновниками є виключно фізичні особи.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…