Огляд ЗМІ

Статки Білла Гейтса оцінюють в $106 млрд, проте його діти успадкують тільки по $10 млн

9 березня 2023, 11:28Новини204

Этот материал также доступен на русском

У мільярдера троє дітей: Дженніфер, Рорі та Фібі

  • Посилання скопійованоlink copied

Життя Білла Гейтса схоже на типову американську підприємницьку мрію. Талановитий 19-річний математик свого часу кинув Гарвард і заснував Microsoft разом зі своїм другом Полом Алленом у 1975 році. Майже 50 років потому він залишається одним із найвпливовіших бізнесменів у світі, проте про його родину відомо не так і багато.

Редакція MC.today з посиланням на Business Insider переповідає деякі цікаві факти про його дітей.

Статки підприємця оцінюють приблизно в $106 млрд. У 2020 році він пішов із правління Microsoft та присвятив себе філантропії й розвитку Фонду Білла та Мелінди Гейтс, який заснував разом із вже колишньою дружиною.

Повідомлялося, що їхні доньки та син отримають у спадок усього по $10 млн.

У пари троє дітей: Дженніфер, Рорі та Фібі. Усі вони, як і сам Гейтс, свого часу навчалися в елітній приватній школі Lakeside School в Сіетлі. Вона відома сильними програмами в галузі STEM-дисциплін (наука, технології, інженерія, математика). У 2005 році Гейтс виділив на фінансування цього закладу $40 млн, кошти пішли на створення власного фонду допомоги талановитим студентам.

Дженніфер – старша дочка Гейтсів. Зараз їй 26, у 2018 році вона здобула ступінь бакалавра з біології в Стенфордському університеті. Заклад навіть назвав будівлю факультету комп’ютерних наук на честь Гейтса, коли він профінансував один із його проєктів на $6 млн. Пізніше дівчина вступила до медичної школи при Маунт-Сінай у Нью-Йорку.

Відомо, що в 6-річному віці вона захопилася кінним спортом. Батько всіляко її підтримував. Він навіть придбав каліфорнійську кінну ферму за $18 млн і кілька земельних ділянок у Веллінгтоні, штат Флорида, де побудував тематичний парк для прихильників цього виду спорту.

У 2020 році дівчина заручилася з єгипетським вершником Наєлем Нассаром. Пара побралася восени 2021 року. В березні 2023 Дженніфер та Наєль уперше стали батьками. Подейкують, що незадовго до цього вони за $51 млн придбали в Нью-Йорку пентхаус із шістьма спальнями та власним басейном.

Рорі Джон – єдиний син Гейтсів. За наявними в мережі даними, йому 23 роки, батьки характеризують його як любителя складних завдань та головоломок. Його спосіб життя доволі закритий, як і сторінки в соцмережах. Після закінчення Lakeside School він навчався в Чиказькому університеті, де, ймовірно, брав участь у змаганнях зі студентських ігрових судів.

20-річна Фібі зараз навчається в Стенфордському університеті. Відомо, що дівчина стажувалась у британському Vogue та публікувала дописи про участь у показах на тижнях моди в Копенгагені, Нью-Йорку та Парижі.

Схоже, що Фібі поділяє погляди батьків на соціальну справедливість та гендерну рівність. Минулої осені вона відвідала Генеральну асамблею ООН зі своєю матір’ю, а нещодавно провела три тижні в Руанді з некомерційною організацією Partners in Health, яка співпрацює з Фондом Білла та Мелінди Гейтс. Також вона написала статтю для Teen Vogue про важливість індустрії FemTech, яка охоплює продукти, послуги та технології для жіночого здоров’я.

Зверніть увагу
Сьогодні, 10:17 • Новини • Зверніть увагу
За кордоном
17 травня 2024, 17:47 • Новини • За кордоном

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення