За кордоном

Stars “косяки”. Російський аналог Starbucks висміяли за грубі помилки (ФОТО)

21 серпня 2022, 10:29Новини372

Кабаєва в кокошнику, “вкусное экспрессо на офіційному сайті та “скрєпи”, – з такими жартами користувачі зустріли мережу кав’ярень Stars Coffee

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабаєва в кокошнику, алкоголь в меню (і це не жарт), “вкусное кофе” на офіційному сайті та “скрєпи”, – з такими жартами користувачі соцмереж зустріли відкриття кав’ярень Stars Coffee (колишній Starbucks, бізнес якого викупив репер Тіматі).

З самого початку було очевидно, що з мережею кав’ярень на місці Starbucks у росії піде щось не так. Прогнози почали справджуватися, коли на логотип нового бренду додали кокошник. Далі – більше.

19 серпня один зі співвласників Stars Coffee – репер Тіматі – оголосив, що в закладах “російського старбакс” продаватимуть алкоголь. Далі почалися відверті косяки зі сторони команди бренда на офіційних ресурсах. У соцмережах не змогли пройти повз такі цікаві новини.

Ще до відкриття мережі кав’ярень користувачі помітили, що у «ВКонтакте» Stars Coffee на аватарку поставили необрізаний скрін з робочого чату. На зображенні над логотипом можна побачити напис “Брендбук Руководство”. Недбалість SMM-щиків швидко прибрали, проте інтернет усе пам’ятає.

На цьому косяки команди мережі не закінчилися, адже на сайті неправильно написали род слова “кава”. Одразу видно, що мережею зайнялися проФФесіонали, які навіть не в курсі, що “кофе” – це він, а не воно. “Лучшее кофе”, лучшее экспрессо”, – пожартували в мережі.

Те, шо в Stars Coffee продаватимуть алкоголь – теж привернуло увагу користувачів. “Хіпстери-алкаші – нова цільова аудиторія”, – відмітили вони. Логотип став окремою темою для дискусії користувачів, адже ідея замінити русалку в короні на жінку в кокошнику – просто фантанує своєю креативністю. Головне, “скрєпи” дотримані. Але не всім той кокошник – кокошником здався. “Це Кабаєва на логотипі?”, – питають інші.

Дехто запропонував свої версії логотипу. Згадали й інший бренд нового співвласника Тіматі – Black Star Burger.

Логічна послідовність сама напрошується.

Нагадаємо, з початку березня Starbucks призупинив ділову активність у рф: компанія перестала постачати свою продукцію та закрила кав’ярні. 23 травня в Starbucks повідомили про рішення остаточно піти з російського ринку. Мережа, яка пропрацювала у росії 15 років, закрила усі 130 закладів.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону