За кордономОгляд ЗМІ

США готуються виділити Україні ще $800 млн військової допомоги, — Reuters

19 серпня 2022, 10:15Новини258

Этот материал также доступен на русском

Байден санкціонує допомогу, використовуючи свої президентські повноваження щодо скорочення. Це дозволяє президенту США схвалювати передачу надлишку зброї із запасів Сполучених Штатів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Адміністрація президента Джо Байдена готується виділити близько 800 млн дол додаткової військової допомоги Україні та може оголосити про це вже 19 серпня, пише Reuters із посиланням на три поінформовані джерела, констатує “Громадське”.

Так, Байден санкціонує допомогу, використовуючи свої президентські повноваження щодо скорочення. Це дозволяє президенту США схвалювати передачу надлишку зброї із запасів Сполучених Штатів.

Водночас за даними агентства, про виділення допомоги можуть оголосити й наступного тижня, а до цього моменту може змінитися і вартість пакетів зброї.

5 серпня агентство Reuters писало, що США готують новий пакет військової допомоги для України на один мільярд доларів, який включатиме зокрема боєприпаси для далекобійної зброї та броньовані медичні транспортні машини.

А вже 8 серпня Міністерство оборони США оголосило про новий пакет військової допомоги для України на 1 мільярд доларів.

Згідно із заявою, це було «найбільше разове скорочення запасів озброєнь та техніки США» із серпня 2021 року з використанням президентських повноважень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону