За кордоном

США анонсували нові санкції проти РФ

13 січня 2023, 12:48Новини304

Нині завершується робота за низкою важливих напрямів, і найближчими тижнями очікується оголошення нових санкцій

  • Посилання скопійованоlink copied

Найближчими тижнями США оголосять нові санкції проти Росії, які позначаться на спроможності на полі бою та фінансових можливостях країни-агресора.

Про це заявив координатор Держдепартаменту з питань санкцій, посол Джеймс О’Браєн, повідомляє пресслужба Офісу президента України.

Під час зустрічі з очільником ОП Андрієм Єрмаком посол наголосив, що робоча група в Державному департаменті США, яка налічує близько 30 членів, детально вивчає всі матеріали, передані українським урядом і групою Єрмака-Макфола.

За його словами, нині завершується робота за низкою важливих напрямів, і найближчими тижнями очікується оголошення нових санкцій.

«Щодо визначення пріоритетних сфер, у яких насамперед впроваджуватимуться обмеження, то Джеймс О’Браєн зазначив, що орієнтиром буде те, як ці санкції позначаться на спроможності Росії на полі бою та у фінансовому плані. Також важливо, чи скоювала особа злочини проти українських громадян, зокрема дітей, чи була залучена до анексії територій України, чи пропагувала це”, — йдеться у повідомленні.

Крім того, він висловився на підтримку ініціативи щодо проведення санкційного саміту. Йшлося також про впровадження санкцій стосовно «Росатома» та осіб, причетних до порушення ядерної безпеки в регіоні, виробництва й постачання Росії дронів та іншого озброєння тощо.

За результатами зустрічі сторони домовилися продовжити тісний діалог та координацію процесу впровадження санкцій.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”