Колізії та конфлікти

Спустошила державну казну: мера міста кинули за ґрати через витрати на ворожку

27 травня 2024, 16:06Новини54

Этот материал также доступен на русском

Політик найняв на роботу кількох членів сім’ї жінки-екстрасенса, оплатив державним коштом ремонт у її будинку та розкішний відпочинок в Полінезії та Таїланді

  • Посилання скопійованоlink copied

Французьке місто Агде на узбережжі Середземного моря опинилося в центрі скандалу через звинувачення мера Жиля д’Етторе та місцевої ворожки Софії Мартінес у корупції та розкраданні коштів.

Про це пише видання BBC.

За словами прокурорів, протягом чотирьох років Мартінес, яка стверджувала, що вміє розмовляти з мертвими, маніпулювала політиком, видаючи свій голос за повідомлення з потойбічного світу, в тому числі його покійного батька.

Стверджується, що під впливом цих спіритичних секансів мер найняв на роботу кількох членів сім’ї ворожки, оплатив державним коштом ремонт у її будинку та розкішний відпочинок в Полінезії та Таїланді. При чому, місцеві підприємці виконали частину робіт безплатно через побоювання втратити контракти з очільником міста.

Адвокати сторін мають протилежні погляди на ситуацію. Захисник Мартінес стверджує, що вона визнає те, що зрадила довіру мера, але запевняє, що не маніпулювала ним. Натомість адвокат Жиля д’Етторе вважає, що ворожка скористалася слабкістю його підзахисного для особистої вигоди.

Частина місцевих жителів вбачає в скандалі сексуальний підтекст, інші ж звинувачують очільника міста в марнотратстві державних коштів.

Наразі мер та ворожка утримуються під вартою для запобігання тиску на свідків. Мартінес перевели до окремої камери після нападу на неї інших засуджених, які звинуватили жінку в чаклунстві.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону