Справу щодо завдання “Укрзалізниці” збитків на понад 206 млн грн скеровано до суду – САП

12 червня 2024, 14:36Новини122

Этот материал также доступен на русском

Одна з компаній-постачальників визнала неприйнятність вчинених власним менеджментом дій і відшкодувала УЗ 68,16 млн грн

  • Посилання скопійованоlink copied

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) скерував до суду обвинувальний акт щодо одного з керівників філії “Центр забезпечення виробництва” акціонерного товариства “Укрзалізниця” (УЗ) і власника компанії постачальника, які завдали “Укрзалізниці” збитків більше ніж на 206 млн грн.

“У межах досудового розслідування встановлено, що з грудня 2016 року по січень 2020 року службові особи філії “Центр забезпечення виробництва” АТ “Укрзалізниця” у змові з представниками газових компаній організували закупівлі “блакитного палива” в обхід тендерних процедур, а також узгодили додаткову націнку на постачання газу, яка становила від 200 до 1000 грн на тис. куб. м. При цьому службовці “Укрзалізниці” приховували надходження більш вигідних пропозицій від учасників ринку газу, умисно надаючи перевагу лише двом наперед визначеним компаніям”, – повідомляють у телеграм-каналі САП у середу.

За інформацією прокуратури, у межах досудового розслідування одна з компаній-постачальників визнала неприйнятність вчинених власним менеджментом дій і відшкодувала УЗ 68,16 млн грн.

У повідомленні також зазначається, що матеріали інших учасників злочинної схеми виділено в окремі провадження, досудові розслідування тривають.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?