За кордоном

Сьогодні вступає в силу сьомий пакет санкцій проти росії

21 липня 2022, 10:55Новини196

Этот материал также доступен на русском

Нові обмеження передбачають часткову заборону ввезення російського золота та більший контроль за експортом подвійного використання та передових технологій. 

  • Посилання скопійованоlink copied

Посли країн-членів Європейського Союзу схвалили сьомий пакет санкцій проти рф, який вступає в дію сьогодні, 21 липня.

Рішення було ухвалено в Брюсселі в рамках засідання Комітету постійних представників (Coreper), повідомив європейський дипломат, передає Економічна правда.

У рамках сьомого пакету санкцій для росії очікується, що буде запроваджено заборону на імпорт російського золота. Також будуть застосовані обмежувальні заходи до 55 осіб та посилено контроль за товарами і технологіями подвійного призначення.

Рішення буде опубліковано сьогодні в Офіційному журналі ЄС, після чого воно набуде чинності.

Нагадуємо, 15 липня Єврокомісія схвалила спільну пропозицію щодо сьомого пакета санкцій проти рф, нові обмеження передбачають часткову заборону ввезення російського золота та більший контроль за експортом подвійного використання та передових технологій.

У межах нового пакету санкцій Європейський Союз планує додати до санкційного переліку першого віцепрем’єр-міністра росії Андрєя Белоусова, мера Москви рф, санкції, та двох російських акторів.

Євросоюз вже ухвалив шість пакетів санкцій проти росії через те, що вона свідомо порушила міжнародне право, коли розпочала вторгнення до України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога