“Скіфське золото” експонуватиметься в Музеї історії України в Києві з 5 липня до деокупації Криму – Мінкультури

21 червня 2024, 17:17Новини140

Этот материал также доступен на русском

У листопаді 2023 року Музей Алларда Пірсона передав Україні артефакти з чотирьох музеїв Криму, раніше представлені на виставці в Амстердамі

  • Посилання скопійованоlink copied

У Скарбниці Національного музею історії України за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та благодійного фонду BGV 5 липня 2024 року розпочне роботу виставковий проєкт “Скарби Криму. Повернення”.

Згідно з повідомленням пресслужби Мінкультури, експозиція фактично стане постійною в стінах музею і триватиме до остаточної деокупації Криму, після чого колекцію планують перемістити на територію півострова.

Як повідомлялося, у листопаді 2023 року Музей Алларда Пірсона передав Україні артефакти з чотирьох музеїв Криму, раніше представлені на виставці в Амстердамі.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні