Швеція долучилася до «танкової коаліції», – Олексій Резніков

26 травня 2023, 09:06Новини72

Этот материал также доступен на русском

Очільник українського оборонного відомства також зазначив, що протягом літа 2023 року Україна очікує на прибуття потужних та високоточних шведських артилерійських систем «Archer»

  • Посилання скопійованоlink copied

Королівство Швеція ухвалило рішення взяти участь в «танковій коаліції». Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков під час спільного брифінгу у Києві з Міністром оборони Швеції Полом Йонсоном та Міністром цивільної оборони Швеції Карлом-Оскаром Боліном.

Очільник українського оборонного відомства також зазначив, що протягом літа 2023 року Україна очікує на прибуття потужних та високоточних шведських артилерійських систем «Archer» разом з навченими екіпажами наших артилеристів.

«Крім того, українські екіпажі завершують підготовку на сучасних броньованих машинах CV 90. Функціонують різні типи тренінгових місій, в яких наші військовослужбовці навчаються завдяки шведським інструкторам», – зазначив Міністр оборони України.

Олексій Резніков додав, що під час перемовин з Полом Йонсоном вони також зосередились на пріоритетах по озброєнню України для досягнення перемоги.

«Ми обговорили нашу двосторонню співпрацю, зокрема наші потреби щодо протиповітряної оборони. Я особисто вірю в те, що вже в проанонсованій майбутній «літаковій коаліції», про що вже було сказано, буде навчання наших пілотів на F-16. Абсолютно переконаний, що в цій коаліції могли б зайняти достойне місце і літаки «Gripen» зі Швеції», – підкреслив глава оборонного відомства України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?