Колізії та конфліктиОгляд ЗМІ

Шуфрича поки не затримували, але обшуки СБУ проводить – ЗМІ

15 вересня 2023, 14:00Новини738

Нестор Шуфрич фігурує у справі щодо російської шпигунської мережі.

  • Посилання скопійованоlink copied

Народного депутата Нестора Шуфрича поки не затримали, але обшуки у нього справді проводяться, передає NV з посиланням на джерела. Шуфричу інкримінують державну зраду.

«Нестор не тільки регулярно отримував по голові в парламентських бійках, але й тісно працював із фсбшником і екснардепом Володимиром Сівковичем. Тим самим, який з московського офісу координував роботу російської агентури в Україні», – зазначив співрозмовник видання.

Зранку, 15 вересня, ЗМІ повідомили про понад 50 обшуків в рамках справи про держзраду, у якій фігурує Шуфрич. Мова йде про справу щодо російської шпигунської мережі, яку створив співробітник ФСБ РФ та колишній народний депутат України Володимир Сівкович. Слідство вважає, що Шуфрич за завданням Сівковича виступав на українських та російських телеканалах, аби розповсюджувати ворожу пропаганду та просувати антиукраїнську політику.

Нагадаємо, Сівковича, разом з ексголовою КМДА Олександром Поповим, керівником київської міліції Володимир Коряком і низкою інших службовців підозрюють у причетності до розгону студентського Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013 року. В середині грудня 2013 року його навіть відсторонили від виконання обов’язків. Однак 12 лютого 2014 року кримінальне провадження стосовно Сівковича та інших осіб було закрито за рішенням суду у зв’язку з дією закону про амністію, і 19 лютого він вже знову працював в РНБО. Наприкінці лютого 2014 року Сівкович виїхав до Росії.

У червні минулого року суд дозволив ДБР провести спецрозсілдування щодо Сівковича щодо силового розгону Євромайдану. Вже в грудні минулого року справу передали в суд.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Банкіри завжди радять людям розглянути інші варіанти перед поданням заяви на банкрутство

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів