Огляд ЗМІ

Штучний інтелект визначив найкращий день тижня для інвестицій у криптовалюти

8 серпня 2023, 16:22Новини789

Найкращий день тижня для купівлі криптовалюти — неділя

  • Посилання скопійованоlink copied

Експерти CryptoPotato попросили штучний інтелект від Google назвати найкращий день для купівлі біткоїна. На думку Google Bard, інвесторам, які хочуть накопичувати криптовалюту регулярними невеликими кроками в довгостроковій перспективі, необхідно зробити суботу своїм «робочим інвестиційним днем».

Купівля певної кількості криптовалюти або акцій за щотижневим графіком — це класична інвестиційна стратегія, яка називається усередненням вартості в доларах. Google Bard наголосив, що субота — другий найкращий день тижня для купівлі криптовалют. Втім, якщо користувачі шукають найдешевші ціни, то найкращим днем для купівлі токенів, за словами Bard, є неділя.

«Згідно з історичними даними ринку, найкращий день тижня для купівлі криптовалюти — неділя. Другий найкращий день — субота. Після цього ціни зростають, а п’ятниця є – найдорожчим днем», — наголосив чат-бот.

Найнижча середньоденна ціна біткоїна з серпня 2022 року по серпень 2023 року припадала на неділю. За цей період середня ціна BTC в неділю становила $ 23 595. Найвищою була середня вартість ВТС в середу — $ 23 850. «Якби інвестор купував ВТС впродовж року за таким графіком, це означало б, що він купував би BTC на 1% дешевше щотижня», — наголосили аналітики.

Нагадаємо — Google Bard нещодавно спрогнозував, скільки коштуватиме флагман крипторинку після довгоочікуваного халвінгу у 2024 році. Штучний інтелект зазначив, що на це можуть вплинути декілька чинників, але біткоїн з великою часткою ймовірності досягне нового найвищого цінового значення (ATH). Якщо говорити про конкретні цифри, то Google Bard зазначив, що після халвінгу біткоїн може на різкому імпульсі досягти позначки у $ 100 000.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна