Проекти та інновації

Штучний інтелект навчить гаджети розмовляти з людьми

3 січня 2023, 16:50Новини104

Штучний інтелект вже навчився писати код на рівні програміста новачка

  • Посилання скопійованоlink copied

Співзасновник і колишній директор компанії DeepMind, придбаної Alphabet, Мустафа Сулейман поділився власною точкою зору щодо перспектив використання штучного інтелекту. За словами Сулеймана у 2023 році вченим та розробникам вдасться зробити прорив у галузі ШІ, використавши алгоритми штучного інтелекту для «навчання» гаджетів.

Як розповів Мустафа Сулейман у своєму матеріалі виданню Wired, ШІ не лише генеруватимуть текст, зображення, аудіо та відео, вони навчатимуть звичні гаджети спілкуванню з користувачами.

«Можна сміливо спрогнозувати, що в 2023 році ми почнемо спілкуватися з гаджетами нашою мовою — миттєво і всебічно, завдяки навчанню від штучного інтелекту».

Як саме ШІ навчатиме смартфони та ноутбуки усвідомленому спілкуванню з людьми розробник не розповів, втім очевидно, що його теперішня компанія Inflection AI вже працює над унікальною технологією. «Багато нейромереж мають відкритий вихідний код, що дозволяє проводити різні експерименти та запускати нові моделі на їх базі. Ми можемо назвати їх нейромережами-трансформерами, у 2023 році ми інтегруємо їх у гаджети та додатки, які ви використовуєте щодня», — заінтригував користувачів Сулейман.

Зауважимо, що штучний інтелект вже навчився писати код на рівні програміста новачка. У DeepMind створили систему ШІ AlphaCode, яка «пише комп’ютерні програми на конкурентному рівні». Розробники перевірили свою систему кодування у змаганні зі справжніми програмістами та виявили, що програма досягла «орієнтовного рейтингу», куди входять 54% успішних кодерів.

Оріол Віньялс, головний науковий співробітник DeepMind, зазначає, що дослідження все ще знаходяться на ранніх стадіях, але результати наблизили компанію до створення штучного інтелекту, здатного повністю пристосовуватися до розв’язання проблем — зараз такою опцією повноцінно володіє лише людина.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро