Шмигаль повідомив, скільки залишилося в українській скарбниці та в резервах НБУ

31 січня 2022, 13:01Новини212

Этот материал также доступен на русском

На казначейському рахунку понад 27 млрд грн, на валютних рахунках – понад 30 млрд грн, резерви НБУ – майже 30 млрд доларів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Україна має достатньо ресурсів, щоб забезпечувати макроекономічну та макрофінансову стабільність, незважаючи на інформаційне нагнітання та розхитування економіки діями країни-агресора. Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, – повідомляють Українські новини.

“Макроекономічна стабільність є фундаментом зростання економіки. Зараз у нас достатньо ресурсів, щоб забезпечувати макроекономічну та макрофінансову стабільність. На казначейському рахунку понад 27 млрд грн. На валютних рахунках – понад 30 млрд грн. Резерви НБУ – майже 30 млрд доларів”, – повідомив Шмигаль.

Також прем’єр-міністр написав, що Україна домовилася з Європейським Союзом про чергову програму макрофінансування в 1,2 млрд євро, і закликав міжнародних партнерів підтримати не лише довгострокову модернізацію України, а й допомогти пом’якшити удар по економіці через інструменти гарантій чи пільгового фінансування: “Також закликаємо представників бізнесу країн-партнерів активно інвестувати в Україну, щоб надати практичну підтримку українській економіці”, – наголосив Шмигаль.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро