Проблемні борги

Шмигаль доручив ліквідувати борги із зарплати

1 липня 2021, 16:51Новини167

Этот материал также доступен на русском

У кожному органі влади має бути визначено посадову особу, яка нестиме персональну відповідальність за стан погашення заборгованості.

  • Посилання скопійованоlink copied

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поставив завдання всім керівникам центральних і місцевих органів влади, щоб кожен працівник медицини, освіти, культури, спорту та інших бюджетних сфер отримував оплату не пізніше визначених законом термінів, повідомляється на урядовому порталі в четвер, зазначає Інтерфакс-Україна.

Питання забезпечення конституційного права працівників на своєчасне отримання заробітної плати за працю має стати важливою складовою державної політики… Тут немає місця компромісам – зарплата має сплачуватися своєчасно і в повному обсязі“, – сказав Шмигаль.

За його словами, в кожному органі влади має бути визначено посадову особу, яка нестиме персональну відповідальність за стан погашення заборгованості у визначеній сфері господарювання або регіоні.

Тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати мають працювати так часто, як того потребує ситуація. Якщо в регіоні є заборгованість, значить комісія має працювати до отримання належного ефекту: скорочення заборгованості та повного її погашення… Заходи мають бути рішучими та ефективними“, – сказав прем’єр.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні