Щорічний ветеранський велопробіг відбудеться з 15 до 23 травня

14 травня 2024, 15:09Новини75

Этот материал также доступен на русском

Загалом впродовж девʼятиденного велопробігу учасники перетнуть сім областей нашої держави — від заходу до столиці України.

  • Посилання скопійованоlink copied

Щорічний велопробіг “Шануємо пам’ять захисників України” цьогоріч стартуватиме 15 травня та триватиме дев’ять днів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів, передає Укрінформ.

“Велопробіг-2024 має дві цілі: показати ветеранам один із способів їхнього відновлення та вшанувати пам’ять загиблих героїв. Мінветеранів сприяє ініціативам для спортивної реабілітації ветеранів війни. Тому Український ветеранський фонд, що в управлінні Міністерства, оголосив збір коштів у рамках велопробігу. Кожен зможе долучитися, задонативши на рахунок Фонду. А ці кошти будуть спрямовані на підтримку громадських обʼєднань, які створюють проєкти з реінтеграції захисників і захисниць через фізичну активність та, взявши участь, зможуть перемогти у конкурсних програмах Фонду”, – сказав заступник міністра у справах ветеранів України Фархад Фархадов.

Велопробіг стартує 15 травня та завершиться символічно 23 травня — у День Героїв України, біля Стіни пам’яті загиблих за Україну у Києві. Увесь маршрут проїдуть два ветерани війни — Іван Балашов та Анатолій Вересенко. У кожному регіоні до них приєднуватимуться велосипедисти-ветерани та всі охочі з регіонів.

Зазначається, що цього року команда учасників-ветеранів подолає понад 1000 км за маршрутом від Ужгорода до Києва через міста Стрий, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Білу Церкву, Бородянку, Димер, Гостомель, Бучу, Ірпінь, Лютіж, Вишгород і фінальна точка — столиця. У кожному місті на етапі приєднання нових учасників пройдуть урочистості.

Загалом впродовж девʼятиденного велопробігу учасники перетнуть сім областей нашої держави — від заходу до столиці України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення