Ще понад 50 університетів викладатимуть антикорупційну дисципліну у наступному навчальному році

19 червня 2024, 17:37Новини66

Этот материал также доступен на русском

Обов’язковою умовою для впровадження дисципліни є підготовка викладачів

  • Посилання скопійованоlink copied

Ще понад 50 університетів викладатимуть дисципліну “Антикорупція та доброчесність”, розроблену Офісом доброчесності НАЗК, із нового навчального року. Викладачі, які читатимуть курс, повинні пройти відповідне навчання, розповіли в Офісі доброчесності НАЗК.

“Ми починали з 10 університетів, які пілотували дисципліну “Антикорупція та доброчесність” у цьому навчальному році. Оскільки “пілот” мав успіх, ми оголосили конкурс і отримали 150 заявок від різних вишів, серед яких на сьогодні відібрали 52 університети на наступний навчальний рік. Маємо надію, що ще через рік дисципліна охопить усі ЗВО, як це і передбачено Державною антикорупційною програмою”, – розповіла керівниця Офісу доброчесності НАЗК Ірина Чаговець.

До вересня кількість вишів може збільшитися. Обов’язковою умовою для впровадження дисципліни є підготовка викладачів. Ті викладачі, яких делегує адміністрація університету, повинні будуть пройти навчання на освітньому порталі НАЗК. Лише після отримання відповідного сертифікату викладачі зможуть читати курс.

Нагадаємо, Офіс доброчесності пілотував дисципліну “Антикорупція та доброчесність” у 10 вишах в осінньому семестрі цього навчального року. Її слухачами стали понад 800 студентів із різних куточків України. Вони пройшли опитування до та після вивчення курсу. 87% опитаних назвали дисципліну корисною.

Пілотування дисципліни відбувалося у рамках проєкту “Доброчесність для молоді”, що впроваджує ГО “Антикорупційний штаб” та Офіс доброчесності НАЗК за підтримки проєкту UNDP в Україні “Підтримка громадянського суспільства та молоді” та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна