Ще 500 переселенців отримали пільгові кредити під 3% річних, – Держмолодьжитло

22 вересня 2022, 17:20Новини81

Этот материал также доступен на русском

Через війну кількість внутрішньо переміщених українців зросла, як і потреба в житлі в більш безпечних регіонах України

  • Посилання скопійованоlink copied

20 вересня 2022 р. у Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву з прямою трансляцією на YouTube-каналі Фонду пройшов 11-ий етап відбору отримувачів пільгового іпотечного кредиту за програмою «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Це вже третій етап відбору протягом дії в нашій державі запровадженого указом Президента України воєнного стану.

За його результатами ще 500 сімей зможуть отримати кредит для придбання житла на зручних, унікальних для України на цей час умовах – під 3% річних.

Проєкт розпочався в липні 2021 року, призупинявся в лютому 2022 року з початком російської воєнної агресії і був поновлений у серпні ц.р.

На сьогодні за програмою видано 378 іпотечних кредитів на загальну суму 463,9 млн грн.

Відбір №11, як і всі попередні, проведено методом комп’ютерної вибірки за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (RandomPicker.com), запропонованого Імплементаційним консультантом IPC GmbH, погодженого Банком KfW і такого, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних.

Подати заявку на участь у розіграші пільгових кредитів можна на порталі Дія:

  1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина у Дії за допомогою електронного підпису або BankID.
  2. Перевірте коректність своїх даних у профілі користувача, актуалізуйте їх за необхідності.
  3. Заповніть заяву. Усі дані, окрім РНОКПП та номера довідки переселенця (ВПО) членів сім’ї, підтягуються автоматично або обираються з випадаючого списку.
  4. Дочекайтеся завершення автоматичної перевірки даних про вас та членів вашої сім’ї в Єдиній інформбазі про ВПО та відправте заяву на розгляд.

Держмолодьжитло розгляне заяву протягом одного робочого дня. Учасники отримають сповіщення про результат розгляду в кабінеті громадянина та на електронну пошту. Якщо відмовлять у внесенні до реєстру кандидатів, можна внести зміни в заяву і подати її ще раз.

Також заявку можна подати офлайн – потрібно особисто звернутись до Держмолодьжитла та його регіональних управлінь.

Дату проведення розіграшів Держмолодьжитло повідомляє завчасно.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Зміни до Земельного кодексу щодо продажу земельних ділянок на електронних торгах не узгоджуються з положеннями законодавства, що регулюють процедуру продажів у виконавчому провадженні