Шампуні для чарівної сили волосся

29 листопада 2023, 16:54Новини68

Вибір засобів для миття голови передбачає декілька важливих факторів

  • Посилання скопійованоlink copied

Цей засіб неодмінно є в кожній хаті. Головна його задача — очищення волосся. Зазвичай купити шампунь потрібно для здійснення повсякденної очистки від пилюки та інших забруднень, які є в повітрі. Також задачею таких засобів є видалення шкірного жиру (себуму) та залишків косметичних речовин: лаку для волосся, лосьйонів для догляду тощо.

Якщо забруднення не прибирати або видаляти не повністю, то це може призвести до негативних наслідків, які полягають у забитті пор шкіри, розмноженні грибків та інших патогенних організмів.

Які шампуні пропонують сучасні магазини?

На сьогоднішній день у продажу можна знайти безліч різних варіантів виробів, призначених як для щоденного використання, так і для періодичного — з метою лікування. Для покупців пропонуються шампуні з додатковими ефектами, що передбачають використання в певних ситуаціях. Загалом продукцію такого типу розподіляють на декілька категорій, а саме:

  • Мас-маркет — найпоширеніший різновид шампунів, який можна побачити на полицях. Основна задача полягає у щоденному очищенні волосся. Проте такі вироби не передбачають бережливого догляду, оскільки доволі часто виробники додають у них спеціальні домішки для сильної піни, які можуть негативно впливати на шкіру та фолікули волосин.
  • Професійні — ці шампуні розробляються спеціально для салонів краси, проте останнім часом їх можна купити і для використання вдома. Такі вироби надзвичайно якісні й доволі дороговартісні, використовуються для повноцінного та інтенсивного догляду.
  • Безсульфатні — до складу цих шампунів не входять сульфати, що впливає на інтенсивність піни. Проте такі речовини не здійснюють негативного впливу на кутикули волосин, не вимивають пігменти фарби, а також дозволяють значно подовжити термін салонних процедур.

Вибір засобів для миття голови передбачає декілька важливих факторів.

Як правильно вибрати оптимальний шампунь?

Найчастіше користувачам пропонується класифікація цієї продукції з урахуванням стану волосся. Так, наприклад, засоби для очищення дозволять позбутися жирового секрету та пилу. Їхня градація передбачає позиції для жирного та нормального волосся.

Шампуні для сухого волосся не лише дбайливо очищають шкіру голови та пасма, а й здійснюють потрібний догляд, не допускаючи пересушування.

Також треба відзначити аптечні варіанти, які мають у своєму складі потужні активні компоненти для боротьби з різними проблемами волосся. Їх треба використовувати не на постійній основі, а лише в період позбавлення від захворювання волосся.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом