Зверніть увагу

СБУ затримала в Києві двох російських коригувальників вогню

27 вересня 2023, 14:34Новини103

21 вересня, коли росіяни атакували Київ, фігуранти надіслали росіянам координати для удару по місту. Основними цілями стали столичні об’єкти життєзабезпечення, зокрема енергетична інфраструктура

  • Посилання скопійованоlink copied

СБУ затримала в Києві двох російських коригувальників вогню. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За даними слідства, напередодні 21 вересня, коли росіяни атакували Київ, фігуранти надіслали росіянам координати для удару по місту. Основними цілями стали столичні об’єкти життєзабезпечення, зокрема енергетична інфраструктура.

Крім того, за вказівкою російських спецслужб підозрювані відстежували місця базування та переміщення Сил оборони в регіоні. Для цього вони виходили на вулиці та фіксували пункти дислокації захисників. Також агенти випитували у своїх знайомих «потрібну» інформацію під виглядом побутових розмов.

За кожне виконане завдання зловмисники одержували з росії гроші на їхні рахунки від анонімних «платників». Під час обшуків слідчі знайшли ці банківські картки, а також мобільні телефони, які вони використовували для передачі даних.

Коригувальників підозрюють у державній зраді, вчиненій за попередньою змовою групи осіб. Наразі обидвоє чоловіки перебувають під вартою – їм загрожує довічне ув’язнення.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах