Зверніть увагу

Ринок пального у липні 2023 року сплатив 0,8 млрд грн акцизу

17 серпня 2023, 17:12Новини150

Надходження у липні склали 0,8 млрд грн, з яких додаткові надходження до показника доходів – 0,7 млрд гривень

  • Посилання скопійованоlink copied

У липні до загального фонду державного бюджету надійшло 8,7 млрд грн акцизного податку, з них 0,8 млрд – акциз, сплачений учасниками паливного ринку. Про це повідомляється на сайті Державної податкової служби України.

«У липні 2023 року до загального фонду Державного бюджету України надійшло акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) на суму 8,7 млрд грн. Це становить 101,3% показника доходів, доведеного Міністерством фінансів України (додатково надійшло 0,11 млрд грн), і перевищує на 0,9 млрд грн, або 11,7% надходження липня минулого року», – йдеться у повідомленні прес-служби ДПС.

Як зазначають у податковій, за рахунок запровадження наприкінці минулого року оподаткування акцизним податком пального за ставкою 100 євро/1000 л замість нульової ставки, а з 1 липня цього року – повної ставки акцизного податку, а також відновлення роботи окремих виробників пального, у липні продовжує зберігатися позитивна динаміка надходжень акцизного податку з пального до спеціального фонду Державного бюджету України.

«Так, надходження у липні склали 0,8 млрд грн, з яких додаткові надходження до показника доходів – 0,7 млрд гривень», – зазначили у ДПС.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна