Розрахунок прибутків і збитків (P&L) від маржинальної торгівлі XRP

7 березня 2023, 12:22Новини442

Этот материал также доступен на русском

Криптовалютна маржинальна торгівля — це торгова стратегія, у якій трейдери позичають кошти у криптовалютної біржі або кредитної платформи

  • Посилання скопійованоlink copied

Маржинальна торгівля криптовалютами, такими як XRP, може бути прибутковою, якщо її виконувати належним чином. Однак це також може призвести до значних втрат, якщо не бути обережним. Отже, розуміння того, як розрахувати прибутки та збитки (profit and losses або P&L), має вирішальне значення під час маржинальної торгівлі монетою XRP та іншими криптоактивами.

Застосовуючи будь-яку торгову стратегію, трейдеру необхідно в першу чергу знайти найкращу криптоплатформу, яка дозволить споглядати курс XRP в режимі онлайн.

Готово? Тоді розберімось, що таке маржинальна торгівля і як розрахувати прибуток і збитки, які вона приносить, на прикладі монети Ripple.

Що таке маржинальна торгівля?

Криптовалютна маржинальна торгівля — це торгова стратегія, у якій трейдери позичають кошти у криптовалютної біржі або кредитної платформи, щоб торгувати більшою позицією, ніж вони могли б за власні кошти.

Кредитне плече в маржинальній торгівлі дозволяє використовувати позикові кошти для збільшення потенційної віддачі інвестицій. Трейдер може позичати кошти, щоб збільшити свою купівельну спроможність.

Припустимо, трейдер має $1000 і хоче купити XRP. За допомогою традиційної торгівлі він може купити XRP лише на суму $1000. Однак за допомогою маржинальної торгівлі він може позичити додаткові $1000 на біржі чи платформі кредитування та купити XRP на $2000.

5 пунктів для розрахунку прибутків і збитків маржинальної торгівлі XRP

Обчислення прибутку та збитку (P&L) у маржинальній торгівлі XRP — це не вища математика та проводиться досить легко. Це різниця між ціною відкриття та закриття вашої позиції, помноженою на розмір твоєї позиції та використане кредитне плече.

Розберімо це крок за кроком.

  1. По-перше, визнач розмір своєї позиції. Це сума XRP, якою ти торгуєш на ринку. Наприклад, якщо ти купуєш 1000 XRP за $1 за монету, розмір твоєї позиції становитиме $1000.
  2. По-друге, визнач кредитне плече. Кредитне плече дозволяє торгувати з більш значними позиціями, ніж ти можеш собі дозволити, позичаючи кошти на біржі. Коефіцієнт кредитного плеча — це сума позичених коштів до твоїх інвестицій. Наприклад, якщо ти використовуєш 5х кредитне плече для позиції в $1000, загальний розмір твоєї позиції стане $5000.
  3. По-третє, визнач ціну відкриття твоєї позиції. Це ціна, за якою ти вийшов на ринок. Наприклад, якщо ти купив 1000 XRP за $1 за монету, твоя початкова ціна становитиме $1.
  4. По-четверте, визнач ціну закриття твоєї позиції. Це ціна, за якою ти виходиш з ринку. Наприклад, якщо ти продаєш 1000 XRP за $1,5 за монету, твоя ціна закриття становитиме $1,5.
  5. Нарешті, скористайся наступною формулою для розрахунку прибутку та збитку:

Прибуток/збиток = (ціна закриття – ціна відкриття) x розмір позиції x кредитне плече

Використовуючи числа з попередніх прикладів, обчислимо прибуток або збиток.

Прибуток/збиток = ($1,5 – $1) x 1000 XRP x 5

Прибуток/збиток = $2500

У цьому прикладі прибуток становить $2500. Однак важливо пам’ятати, що маржинальна торгівля передбачає значний ризик, і збитки можуть перевищувати початкові інвестиції. Отже, впровадження належних методів управління ризиками та наявність надійного торгового плану є надзвичайно важливими.

Підсумовуючи, розрахунок прибутку та збитку в маржинальній торгівлі XRP є відносно простим процесом, що передбачає визначення розміру твоєї позиції, кредитного плеча, цін відкриття та закриття та використання простої формули. Пам’ятай про обережність під час торгівлі з маржею та використовуй належні методи управління ризиками, щоб захистити свої інвестиції.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Контролюючий орган інформує нового власника про податкові зобов'язання після отримання даних про зміну власності

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Державна політика має бути спрямована на перенаправлення грошових потоків в бюджет у цивілізований спосіб

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Спільнота творців не має наміру сидіти склавши руки, спостерігаючи, як Копіпастор краде та заробляє на чужих авторських правах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного