За кордоном

Росіяни масово розкритикували китайські машини

4 вересня 2023, 20:23Новини282

Серед недоліків китайських машин росіяни назвали тонкий метал та деталі, які не призначені до високих поперечних навантажень та скручування

  • Посилання скопійованоlink copied

Більшість росіян вважають китайські автомобілі невідповідними для російських доріг та погоди, показало опитування «Відкриття Авто».

Так, 61% російських автолюбителів наголосили, що машини з Китаю лише частково адаптовані під погодні умови Росії. Ще 19% впевнені, що російської зими китайські автомобілі не витримують.

Серед недоліків китайських машин росіяни назвали тонкий метал та деталі, які не призначені до високих поперечних навантажень та скручування (44%), корозію металу, не завжди готового до зимової експлуатації (42%), а також неякісну електроніку та запчастини (29%).

На дуже ніжну підвіску, яка не підходить до російських дорожніх умов, поскаржилися 28%, а ще 24% — на слабке лакофарбове покриття.

Головною перевагою автомобілів із Китаю 35% росіян назвали наявність запчастин, а 34% – широкий модельний ряд. Також 8% опитаних вважають плюсом китайських машин нижчу вартість страховок, ще 6% – якісний ремонт у сервісних центрах. Не змогли відзначити переваги китайських брендів і важко відповісти 14% респондентів.

Опитування проводилося у серпні 2023 року серед 1500 чоловіків і жінок віком 18–65 років, які володіють автомобілем або планують придбати авто.

На даний момент у Росії представлено понад десять китайських автобрендів. Серед них Geely, Chery, Changan, Haval, Great Wall, Omoda, Tank, JAC, GA. На початку 2023 року у країні з’явилися нові марки з Піднебесної: SWM, Skywell, Kaiyi, Jaecoo, Baic, Haima.

Зростання частки китайського автопрому на російському ринку також пояснюється помірними цінами та розстрочками. Крім цього, китайські виробники субсидують частину витрат на покупку в рамках кредитних програм дистриб’юторів та банків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна