Зверніть увагуОгляд ЗМІ

росія дедалі частіше залучає найманців для штурмів на фронті – британська розвідка

14 червня 2024, 17:51Новини145

Зазначається, що «добровольчий корпус» ворога містить понад 20 000 найманців, резервістів та колишніх ув’язнених

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство оборони рф дедалі більше централізує командування та контроль над нерегулярними підрозділами. Ймовірно, це полегшить їхнє використання у наступальних операціях проти України. Про це повідомило Міноборони Британії з посиланням на дані своєї розвідки.

За даними розвідки, у лютому 2023 року Міноборони росії створило «добровольчий корпус», у якому понад 20 000 найманців, резервістів та колишніх ув’язнених служать у численних нерегулярних підрозділах. Корпус характеризується єдиною системою управління та контролю.

Зазначається, що від моменту створення «добровольчого корпусу» нерегулярні ворожі підрозділи дедалі частіше використовуються у ході наступальних операцій проти України. Проте такі загони погано підходять для наступальних операцій.

Уточнюється, що нерегулярні формування військ рф – це переважно підрозділи легкої піхоти, яким бракує інтегрованої артилерійської чи авіаційної підтримки, що робить їх вразливішими, ніж регулярні формування окупантів.

«Отже, протягом останніх 9 місяців у російських нерегулярних підрозділах спостерігався пропорційно вищий рівень втрат, ніж у російських регулярних підрозділах», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо:

  • За словами головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, Силам оборони необхідно змінити оборонну та наступальну психологію. За його словами, це «буде важливим кроком на шляху до перемоги». Потрібно також «досягти переваги над противником, зменшити втрати».
  • Експерти американського Інституту вивчення війни визначили, що наступ росіян на Харківщині міг мати відволікаючий характер. Там не відкидають версію, що зараз росія створює умови для масштабного наступу на Харків пізніше.
  • Згодом в Інституті вивчення війни заявили, що військове командування росії перекидає невстановлену кількість військ до кордону з Харківською областю України.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків