За кордоном

Річний прибуток Burberry впав на 40%

15 травня 2024, 16:36Новини58

Этот материал также доступен на русском

Загальний виторг Burberry за підсумками фінансового року склав £2,968 млрд, що на 4% менше, ніж роком раніше

  • Посилання скопійованоlink copied

Британський виробник преміального одягу та аксесуарів Burberry повідомив про попередні результати своєї діяльності за останній квартал та весь 2024 фінансовий рік, який закінчився у компанії 30 березня.

Загальний виторг Burberry за підсумками фінансового року склав £2,968 млрд, що на 4% менше, ніж роком раніше. Прибуток до вирахування податків досяг £383 млн, що на 40% менше, ніж у 2023 фінансовому році.

Компанія визнала, що отримані результати виявилися гіршими за її очікування, пояснивши це загальним «уповільненням попиту на ринку люксових товарів». При цьому Burberry зазначила, що на тлі складної ситуації на ринку вона продовжує успішно “трансформувати імідж бренду та покращувати операційну діяльність”. Експерти зазначають, що на реформи, які зараз проводяться в компанії, наклалося зниження попиту на ринку, і особливо яскраво це виявилося в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР) — через слабке відновлення китайської економіки та уповільнення споживчого попиту.

У четвертому кварталі 2024 року продаж Burberry в регіоні АТР впав найсильніше в порівнянні з іншими регіонами — на 17%.

Раніше про зниження показників — хоч і не таке сильне — відзвітували й деякі інші люксові бренди. Виручка французького будинку моди Kering у першому кварталі знизилася на 11%, склавши €4,5 млрд. Виручка найважливішого бренду компанії – Gucci – знизилася ще сильніше: на 21%, до €2,1 млрд.

Більшість інших брендів, що належать компанії, також показали зниження виручки: Yves Saint Laurent – на 8%, Bottega Veneta – на 2%

Після публікації квартальної та річної звітності Burberry її акції подешевшали на 3%.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення