Рятувальники отримали від благодійників понад 100 дронів

27 березня 2023, 12:15Новини128

Этот материал также доступен на русском

Благодійний фонд “Разом для України” передав для потреб ДСНС дрони PARROT ANAFI FPV та Skydio S2+.

  • Посилання скопійованоlink copied

Державна служба з надзвичайних ситуацій отримала від благодійного фонду “Разом для України” 109 безпілотних літальних апаратів.

Як передає Укрінформ, про це ДСНС повідомляє у Телеграмі.

Це стало можливим в рамках реалізації Плану спільних дій відповідно до Меморандуму про співпрацю між ДСНС та фондом, підписаним у листопаді 2022 року.

Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Крук зауважив, що активне використання дронів свідчить про те, що вони не лише суттєво допомагають у роботі підрозділів ДСНС, а й подекуди змінювати хід війни.

“На сьогодні ДСНС активно впроваджує практику використання дронів у своїй діяльності. Як під час ліквідації наслідків бойових дій, так і у своїй повсякденній роботі: для моніторингу пожежної обстановки, безпечного обстеження території після знищення особливо небезпечних боєприпасів”, – зазначив Крук.

Він подякував представникам БФ “Разом для України” і повідомив, що вже найближчим часом отримані безпілотні літальні апарати будуть передані на місця, зокрема для потреб піротехнічних розрахунків ДСНС.

Благодійний фонд “Разом для України” передав для потреб ДСНС дрони PARROT ANAFI FPV та Skydio S2+. Також благодійники в рамках зустрічі передали тактичний одяг для рятувальників. Як повідомляв Укрінформ, у березні українські пожежники та працівники ДСНС отримали тисячі одиниць спецодягу від канадської діаспори.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”