Режим Лукашенка нарешті визнав, що продає Путіну зброю для війни проти України

25 травня 2022, 17:25Новини512

При цьому сателіти Кремля бідкаються на санкції Заходу, які заважають виробляти більше зброї для агресора

  • Посилання скопійованоlink copied

24 травня цього року так званий “прем’єр-міністр” Білорусі Роман Головченко в ефірі державного пропагандистського телебачення визнав, що режим Лукашенко продає зброю російський федерації, пише “Радіо Свобода”.

Пряма мова цього чиновника режиму Лукашенко – “зброя зараз потрібна не тільки для внутрішніх потреб республіки, але й також для Російської Федерації”.

При цьому Головченко бідкався, що санкції Заходу заважають сателітам Кремля та посібникам агресії проти України виробляти більше озброєння, та вести розробки сучасних зразків ОБТ, в тому числі з поправкою на досвід бойових дій в Україні.

Режим Лукашенко тільки зараз визнав те, що було відомо більше місяця назад. Якщо більш конкретно – уже в той час Білорусь почала постачати зі своїх складів для армії РФ набої до стрілецької зброї різного калібру, постріли до гармат БМП-1 та БМП-2, постріли до ручних протитанкових гранатометів, ракети до протитанкових ракетних комплексів та ракет до зенітно-ракетних комплексів. Такі боєприпаси для орків відвантажувались із білоруських складів в районі міста Осиповичі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога