За кордономОгляд ЗМІ

Rexecode: найменше у ЄС працюють фіни та французи

6 грудня 2023, 17:17Новини157

Працівники Фінляндії на повній зайнятості відпрацьовують лише 1640 годин на рік, що набагато нижче за середньоєвропейський показник 1792 години

  • Посилання скопійованоlink copied

Французький дослідницький центр Rexecode проаналізував дані Євростату за 2022 рік і дійшов висновку, що серед усіх мешканців країн ЄС найменше працюють фіни.

Працівники Фінляндії на повній зайнятості відпрацьовують лише 1640 годин на рік, що набагато нижче за середньоєвропейський показник 1792 години.

Співвітчизники ж авторів дослідження посідають друге місце з кінця за кількістю відпрацьованих годин – 1668. А на третьому місці – шведи, у них 1672 години на рік.

«Ефективна тривалість робочого часу працівників у Франції за повної зайнятості залишається нижчою, ніж у середньому по Європі та порівняно з її основними сусідами з початку 2000-х років. Розрив був досить стабільним з 2005 року, за винятком розриву з Німеччиною, де річна тривалість ефективної роботи скоротилася в період з 2006 по 2019 рік, але при цьому залишилася значно вищою, ніж у Франції», – заявив Олів’є Редуль, директор з досліджень Rexecode.

Для порівняння, у Німеччині люди в середньому відпрацювали у 2022 році 1790 годин, що еквівалентно трьом робочим тижням. І це при тому, що Німеччина не входить навіть до десятки країн ЄС із завантаженості населення.

Очолює цей рейтинг Румунія — єдина країна, де люди працюють у середньому понад 2 тис. годин на рік — 2043, тобто на 400 годин більше за фінів. Друге та третє місце по завантаженості працівників посіли Болгарія (1998) та Греція (1943).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації