Колізії та конфлікти

Рада запропонувала нові санкції проти представників спортивних організацій РФ та Білорусі

14 липня 2023, 14:07Новини149

Йдеться про 18 видів санкцій, серед яких, зокрема блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України тощо

  • Посилання скопійованоlink copied

Верховна Рада України схвалила пропозиції до Ради національної безпеки та оборони про застосування санкцій до 36 представників спортивних організацій Росії та Білорусі.

За ухвалення відповідної постанови проголосували 270 народних депутатів. Постановою (реєстр. №9408) передбачається схвалити та внести на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до представників спортивних організацій Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Йдеться про 18 видів санкцій, серед яких, зокрема блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України та позбавлення державних нагород України.

РНБО рекомендується ухвалити рішення щодо застосування санкцій до 36 представників спортивних організацій РФ та РБ, а також забезпечити інформування компетентних органів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Канади, Австралії, Японії та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних санкцій.

У цьому переліку є заступник міністра спорту та туризму Республіки Білорусь Олександр Барауля, голова білоруської федерації футболу Володимир Базанов, колишній менеджер збірної Росії з хокею, член залу хокейної слави Павло Буре та президент футбольного клубу “Торпеда” (Москва) Ілля Геркус.

Серед інших, у цьому переліку президент Олімпійського комітету Росії Станіслав Поздняков. Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога