Проекти та інновації

Рада розгляне законопроєкти, необхідні для початку переговорів про вступ до ЄС

24 липня 2023, 18:00Новини279

Зокрема проекти про відновлення декларування, про КС і Антимонопольний комітет

  • Посилання скопійованоlink copied

Верховна Рада на найближчому пленарному засіданні розгляне законопроєкти, ухвалення яких необхідне для початку переговорів про вступ України до Європейського Союзу, повідомила співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко.

“На наступне пленарне засідання в порядок денний виноситься низка важливих законопроєктів, зокрема відновлення декларування (правда, тільки в першому читанні), законопроєкти про КС і Антимонопольний комітет, які є обовʼязковими для початку офіційних переговорів про вступ України в ЄС”, – написала Геращенко в телеграм-каналі в неділю.

Як повідомлялося, Верховна Рада 10 червня ухвалила в першому читанні законопроєкт №9322 “Про уточнення положень щодо конкурсного відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду”. Зміни до законопроєкту підготовлено відповідно до рекомендацій Європейської комісії “За демократію через право” (Венеціанської комісії).

Законопроєкт №9330 про внесення змін до деяких законів щодо удосконалення діяльності Антимонопольного комітету України зареєстровано у Верховній Раді 26 травня. Парламент визнав його невідкладним і вніс до порядку денного сесії 30 травня.

Раніше голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія висловився за внесення до порядку денного свого законопроєкту №8071 про відновлення декларування всіма суб’єктами.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…