Проекти та інновації

Рада розблокувала підписання закону про земельні аукціони

3 червня 2021, 18:08Новини182

Этот материал также доступен на русском

Автори постанови стверджують, зокрема, що на сьогодні інтернет-покриття в українських селах становить 65%.

  • Посилання скопійованоlink copied

Верховна Рада України не підтримала проєкт постанови № 2195-П та шість альтернативних до нього щодо скасування рішення про ухвалення проєкту Закону щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них через електронні аукціони, зазначає Finance.ua.

Автори постанови стверджують, зокрема, що на сьогодні інтернет-покриття в українських селах становить 65%. При цьому це покриття дуже нерівномірне.

Так, як стверджують автори, урядова програма передбачає ліквідацію “цифрового розриву” тільки до 2024 року. На їхню думку, це означає, що продаж земельних ділянок може і буде відбуватись без залучення місцевих фермерів та власників ділянок, які через відсутність інтернету можуть і не дізнатись про проведення торгів, і тим паче не зможуть взяти в них участь.

Як зазначається, Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи рекомендував ВРУ визначитися шляхом голосування щодо прийняття чи відхилення зазначеного проєкту Постанови.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…