Проекти та інновації

Рада розблокувала підписання законів про податкову амністію

1 липня 2021, 17:04Новини245

Этот материал также доступен на русском

Парламент відхилив 11 проєктів постанов.

  • Посилання скопійованоlink copied

Верховна Рада України після розгляду відхилила проєкти постанов про скасування свого рішення від 15 червня 2021 року щодо прийняття в цілому законопроєкту №5153 з поправками до Податкового кодексу з пакета про податкову амністію. Про це відомо з трансляції засідання ВРУ, зазначає Investory News.

Так, парламент відхилив 11 проєктів постанов про скасування голосування за закон із поправками до Податкового кодексу про добровільне декларування активів фізичних осіб із пакета президентських законопроєктів про податкову амністію, який запроваджував можливість задекларувати свої активи для фізосіб з 1 вересня 2021 року.

Як зазначив з парламентської трибуни голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, одна з цілей цієї амністії — повернення коштів, які резиденти вивели за кордон, і які там залишаються у наших резидентів.

“Для цього вводимо для коштів, які залишаються за кордоном, ставку 7% або 9%. Для коштів, які вони повернуть в Україну і задекларують, ставка 5%”, — додав він.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…