Рада дозволила АРМА на час воєнного стану купувати ОВДП за рахунок арештованих коштів

1 червня 2022, 10:14Новини338

Этот материал также доступен на русском

Верховна Рада ухвалила закон, завдяки якому під час воєнного стану АРМА зможе купувати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) за рахунок коштів, розміщених на її депозитних рахунках.

  • Посилання скопійованоlink copied

31 травня Верховна Рада ухвалила закон, завдяки якому під час воєнного стану АРМА зможе купувати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) за рахунок коштів, розміщених на її депозитних рахунках, пише “Укрінформ”.

Згідно з документом, Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) зможе купувати облігації за рахунок коштів, розміщених на її депозитних рахунках у національній валюті, та нарахованих за ними процентів. Крім того, АРМА зможе передавати активи, що знаходяться в його управлінні, на потреби держави за рішенням відповідного військового командування. У такому випадку актив підлягатиме поверненню чи відшкодуванню вартості упродовж місяця після скасування воєнного стану.

Як повідомлялося, сума коштів на депозитних рахунках Агентства з розшуку та менеджменту активів станом на початок лютого 2022 року становила понад 800 млн у гривневому еквіваленті. За період воєнного стану в управління АРМА були передані, зокрема, 3 млн грн російської компанії “росатом Східна Європа”, яхта Royal Romance Віктора Медведчука, 20 вантажівок «МАЗ» та корпоративні права двох підприємств, пов’язаних з урядом білорусі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону