За кордоном

путін тепер офіційно змушуватиме економіку працювати на війну, – підписано спеціальний закон

15 липня 2022, 09:40Новини376

Этот материал также доступен на русском

Дозволено тимчасове розконсервування мобілізаційних потужностей і об’єктів, розбронювання матеріальних цінностей державного резерву та понаднормову роботу в окремих організаціях.

  • Посилання скопійованоlink copied

Російський диктатор владімір путін підписав закон про введення спецзаходів в економіці, тепер бізнес можна змушувати працювати для забезпечення війни проти України. Текст документа опубліковано на сайті правової інформації рф, пише zn.ua.

У законі зазначено, що уряд країни може вдаватися до спецзаходів в економіці навіть у випадку, якщо російська армія воює за кордоном. Дозволено тимчасове розконсервування мобілізаційних потужностей і об’єктів, розбронювання матеріальних цінностей державного резерву та понаднормову роботу в окремих організаціях.

За даними “Медузи”, тепер юрособи не зможуть відмовлятися від укладання контрактів у рамках держзакупівель чи держоборонзамовлення, коли ці контракти стосуються проведення таких “операцій”.

Очевидно, що наслідками цього будуть перепрацювання, робота вночі, на вихідних, на свята, а також обмеження відпусток.

Тим часом нове опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки показало, що війну проти України підтримують 57% громадян. І лише 30% жителів РФ вважають, що її потрібно негайно припинити.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога