Проекти та інновації

ПриватБанк запустив сервіс для підприємців, який спростить продаж товарів в кредит

28 квітня 2021, 19:59Новини411

Этот материал также доступен на русском

Продавцю потрібно зайти в обліковий запис на сторінці сервісу, створити новий рахунок для оплати частинами, внести в нього номер телефону клієнта і відправити його покупцеві безпосередньо в додаток

  • Посилання скопійованоlink copied

ПриватБанк запустив новий сервіс для підприємців «Інвойс», який зробить можливим продаж товарів в кредит, причому оплата займе не більше хвилини. Про це написав на своїй сторінці в Facebook керівник регіонального київського прес-центру фінустанови Олександр Жильцов.

Продавцю потрібно зайти в обліковий запис на сторінці сервісу, створити новий рахунок для оплати частинами, внести в нього номер телефону клієнта і відправити його покупцеві безпосередньо в додаток «Приват24».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3868478739934995&id=100003187204996

Далі клієнту необхідно підтвердити виставлений рахунок, після чого можна буде почати оплачувати покупку частинами.

Також доступна функція відправки інвойсу у вигляді посилання на платіж через месенджер, соцмережу або у вигляді e-mail з QR-кодом.

У прес-службі ПриватБанку заявили, що використовуючи сервіс «Оплати частинами», підприємства зможуть збільшити сумарний товарообіг на третину за рахунок того, що можливість оплатити товар в розстрочку здатна привернути увагу безлічі потенційних клієнтів.

У банку відзначили, що їх новий сервіс в першу чергу розрахований на представників малого та середнього бізнесу, які планують продавати товари і послуги в кредит, але не мають POS-терміналу.

Раніше ЗМІ писали про те, що ПриватБанк запустив сервіс грошових переказів за кордон через систему SWIFT. Перевести необхідну суму за кордон можна безпосередньо зі свого смартфона. Така опція стала доступна клієнтам в оновленій версії програми для мобільного банкінгу Приват24.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону