ПриватБанк роз’яснив порядок прийому платежів за допомогою бізнес-карток

23 березня 2021, 12:42Новини109

Этот материал также доступен на русском

При створенні платежів з інших банків на поповнення бізнес-карток клієнтів ПриватБанку на суму понад 30 тис. грн на місяць – ПриватБанк не зможе прийняти такий платіж.

  • Посилання скопійованоlink copied

Оскільки всі банки зобов’язані виконувати вимоги фінансового моніторингу в частині ідентифікації платників відповідно до Закону України № 361-IX від 06.12.2019 та Постанови НБУ № 65 від 16.05.2020, ПриватБанк встановлює нові правила поповнення бізнес-карток (карток «Ключ до рахунку» і корпоративних карток) і поточних рахунків, – повідомляє прес-служба банку.

Так, при створенні платежів через «Приват24 для бізнесу» або термінали самообслуговування ПриватБанку на поповнення бізнес-карток на будь-яку суму платник буде переадресований на поповнення поточного рахунку одержувача з автоматичною підстановкою всіх обов’язкових реквізитів одержувача (IBAN і ін.).

При створенні платежів з інших банків на поповнення бізнес-карток клієнтів ПриватБанку на суму понад 30 тис. грн на місяць – ПриватБанк не зможе прийняти такий платіж з рекомендацією використовувати для поповнення саме IBAN-номера поточних рахунків клієнтів ПриватБанку, оскільки при їх поповненні обов’язковим є вказівка реквізитів платника, передбачених законодавством про фінансовий моніторинг.

Таким чином, усі бізнес-клієнти ПриватБанку можуть приймати оплату від покупців і партнерів – клієнтів ПриватБанку і будь-яких інших банків – безпосередньо на поточні рахунки без будь-яких обмежень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.