Програмою «Доступна іпотека 7%» скористалися лише 173 сім’ї

29 квітня 2021, 13:44Новини339

Этот материал также доступен на русском

Станом на 26 квітня поточного року уповноваженими банками щодо виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписано 173 кредитні договори на загальну суму 139.2 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Станом на 26 квітня поточного року уповноваженими банками щодо виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписано 173 кредитні договори на загальну суму 139.2 млн грн, причому як на первинному (31,66%), так і вторинному ринках (68, 34 %), – повідомляє Україна Комунальна.

Уже 173 українця скористалися програмою «Доступна іпотека 7%»

Уповноваженими банками розглядаються 408 заявок на участь у програмі на загальну суму 363 660 000 долл, з яких 24,07% становить первинний ринок і 75,93% – вторинний.

У програмі задіяно 22 регіону та м.Київ. Найактивнішими з них є р Київ (35,2%), Київська обл. (25,7%), Харківська обл. (7,2%), Львівська обл. (6,6%) та Рівненська обл. (4,4%).

Спостерігається постійний розвиток програми, незважаючи на карантин, який негативно впливає на активність позичальників.

14 уповноважених банків, які приєдналися до держпрограми, продовжують удосконалювати власні процедури відповідно до умов програми, розробляють інформаційні матеріали для потенційних позичальників, проводять навчання персоналу.

Важливо відзначити, що саме банк приймає рішення про видачу кредиту, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності потенційного позичальника.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»