Програмою «Доступна іпотека 7%» скористалися лише 173 сім’ї

29 квітня 2021, 13:44Новини397

Этот материал также доступен на русском

Станом на 26 квітня поточного року уповноваженими банками щодо виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписано 173 кредитні договори на загальну суму 139.2 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Станом на 26 квітня поточного року уповноваженими банками щодо виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписано 173 кредитні договори на загальну суму 139.2 млн грн, причому як на первинному (31,66%), так і вторинному ринках (68, 34 %), – повідомляє Україна Комунальна.

Уже 173 українця скористалися програмою «Доступна іпотека 7%»

Уповноваженими банками розглядаються 408 заявок на участь у програмі на загальну суму 363 660 000 долл, з яких 24,07% становить первинний ринок і 75,93% – вторинний.

У програмі задіяно 22 регіону та м.Київ. Найактивнішими з них є р Київ (35,2%), Київська обл. (25,7%), Харківська обл. (7,2%), Львівська обл. (6,6%) та Рівненська обл. (4,4%).

Спостерігається постійний розвиток програми, незважаючи на карантин, який негативно впливає на активність позичальників.

14 уповноважених банків, які приєдналися до держпрограми, продовжують удосконалювати власні процедури відповідно до умов програми, розробляють інформаційні матеріали для потенційних позичальників, проводять навчання персоналу.

Важливо відзначити, що саме банк приймає рішення про видачу кредиту, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності потенційного позичальника.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

НААКУ

Статті • Влада i люди
Обов`язок АК провести аналіз фінансово-господарського стану боржника кореспондується із відповідальністю арбітражного керуючого за невиконання або неналежне виконання, покладених на нього обов`язків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня