За кордономОгляд ЗМІ

Програма на $10 мільйонів: Google запускає семінари з кібербезпеки для студентів

30 листопада 2023, 12:13Новини65

Этот материал также доступен на русском

У Google зазначають, що програма стане першою у своєму роді в Європі та допоможе місцевим громадським організаціям підвищити рівень онлайн-захисту.

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія Google оголосила про запуск програми семінарів з кібербезпеки на суму $10 млн для навчання студентів кібербезпеки в Європі, зокрема в Україні.

“Минулого року Європа відчувала нестачу до 500 тис. фахівців з кібербезпеки. Саме тому сьогодні, під час запуску Інженерного Центру безпеки Google (Google Safety Engineering Center) у Малазі (Іспанія) – нового флагманського хаба кібербезпеки для Європи – ми оголошуємо про виділення $10 млн на підвищення рівня навчання з кібербезпеки в Європі. Це також стане вкладом Google у Cybersecurity Skills Academy ЄС – ініціативу Європейської Комісії, метою якої є забезпечення більш скоординованого підходу до подолання нестачі талантів у сфері кібербезпеки”, – сказано в повідомленні компанії, передає Інтерфакс-Україна.

У Google зазначають, що програма стане першою у своєму роді в Європі та допоможе місцевим громадським організаціям підвищити рівень онлайн-захисту. Програма пропонує університетам навчальну програму та навчальний план з кібербезпеки, що дозволяє їм організувати курси з кібербезпеки студентам без досвіду.

“З нагоди запуску програми Google.org надасть восьми університетам у восьми різних європейських країнах, включно з Україною, фінансування до $1 млн, навчальний контент та інтенсивні тренінги від ECCRI CIC, щоб допомогти їм втілити в життя семінари з кібербезпеки”, – заявили в компанії.

Університети вже можуть подавати заявки. Очікується, що в початковій програмі візьмуть участь понад 1600 студентів.

Під час програми кожен університет протягом двох років зможе провести не менше двох семінарів з кібербезпеки

Програма також профінансує створення з боку European Cyber Conflict Research Incubator навчальних матеріалів для університетів, зокрема першого гнучкого навчального плану з кібербезпеки, який пропонує вступний огляд теми та базові навички, які можна використовувати для підтримки громадських організацій, найбільш вразливих для кібератак.

Навчальний план буде перекладено на вісім європейських мов, включно з українською, англійською та іспанською, і буде доступний безкоштовно для всіх навчальних закладів для використання, разом із вичерпними інструкціями для викладачів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?