За кордоном

Продаж віртуальної нерухомості перевищив $500 мільйонів

2 лютого 2022, 11:59Новини230

Этот материал также доступен на русском

За прогнозом BrandEssence Market Research, ринок нерухомості у метавсесвітах щорічно зростатиме на 31% з 2022 по 2028 рік

  • Посилання скопійованоlink copied

У 2021 році обсяг продажу віртуальної нерухомості у чотирьох найбільших метавсесвітах (Sandbox, Decentraland, Cryptovoxels і Somnium) досяг $501 млн. Про це повідомляє CNBC з посиланням на дані аналітичного сервісу MetaMetric Solutions.

Продаж віртуальної нерухомості

У листопаді 2021 року продажі віртуальної нерухомості збільшилися майже в дев’ять разів, до $133 млн. Це сталося після того, як компанія Facebook змінила назву на Meta і заявила про створення власного метавсесвіту.

За прогнозом BrandEssence Market Research, ринок нерухомості у метавсесвітах щорічно зростатиме на 31% з 2022 по 2028 рік.

У січні 2022 року обсяг продажу віртуальних земельних ділянок склав $85 млн. Аналітики MetaMetric Solutions прогнозують, що показник може перевищити $1 млрд за підсумками цього року.

Що таке віртуальна нерухомість

Віртуальна нерухомість — це цифрові об’єкти у метавсесвітах. Це може бути цифрова земельна ділянка, на якій розташовується будівля. Наприклад, у метавсесвіті Decentraland існує віртуальний аукціонний будинок реального Sotheby’s, у якому знаходиться галерея з об’єктами NFT-мистецтва.

Наприкінці 2021 року аналітики платформи для торгівлі цифровими активами Crypto.com назвали метавсесвіт найперспективнішим сектором крипторинку в 2022 році.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро