Колізії та конфлікти

Продаж фармборгів на 1,8 млрд грн: ФГВФО скасував результати аукціону

12 серпня 2021, 15:08Новини285

Этот материал также доступен на русском

Переможцем аукціону з пропозицією 1 млрд грн було ТОВ “Фінансова компанія “Фінтакт”.

  • Посилання скопійованоlink copied

02.08.2021 виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів вирішила скасувати результати аукціону, що відбувся 15 липня, з продажу пулу активів банку “Фінанси та кредит”, в який увійшли права кредитної вимоги до компаній “Галичфарм” і “Київмедпрепарат” на 1,84 млрд грн, які пов`язані з корпорацією “Артеріум” Костянтина Жеваго (йому ж належав і збанкрутілий банк “Фінанси та кредит”), зазначає Finbalance.

Так, серед забезпечення за кредитами – єдиний майновий комплекс у Львові та комерційна нерухомість у Києві, а також земельні ділянки в Київській області, прості іменні акції та майнові права на отримання товару.

Переможцем аукціону з пропозицією 1 млрд грн було ТОВ “Фінансова компанія “Фінтакт”.

Згідно з рішенням ФГВФО, офіційна підстава для скасування результатів аукціону – пункт 6 розділу VII Положення щодо організації продажу активів (майна) банків, що ліквідуються, в якому визначено, що “відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку відкритих торгів (аукціону) у розрізі лотів або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного потенційного покупця (учасника)“.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…