Проекти та інновації

Президент ветував Закон про примусове відчуження майна під час воєнного стану

2 вересня 2022, 11:37Новини221

Этот материал также доступен на русском

У пропозиціях Президента, наданих 1 вересня, йдеться про виключення із документа пункту 2 розділу II “Прикінцеві положення” Закону.

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент Володимир Зеленський 31 серпня ветував Закон (проект № 7605) «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації деяких питань примусового відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного стану», ухвалений Верховною Радою на засіданні 15 серпня, – повідомляє ligazakon.

У пропозиціях Президента, наданих 1 вересня, йдеться про виключення із документа пункту 2 розділі II “Прикінцеві положення” Закону.

Цим пунктом пропонувалось, що у період дії воєнного стану в Україні та протягом одного року з дня його припинення або скасування реорганізація, корпоратизація державних унітарних комерційних підприємств, які перебувають у сфері управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, а також реорганізація центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, забороняється.

Документом також пропонувалось:

  • примусове вилучення обладнання, яке може використовуватись для цілей діяльності оборонно-промислового комплексу;
  • вилучення здійснюється на підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України за пропозицією, погодженою обласною військовою адміністрацією;
  • компенсація за відчужене майно здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (протягом 5 наступних бюджетних періодів);
  • рухоме та нерухоме майно можуть бути передані в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону