Представники УПЦ (МП) вивозять меблі та бойлери, виселяючись із Лаври (ФОТО)

24 березня 2023, 16:26Новини536

Этот материал также доступен на русском

Десятирічний договір на використання монастиря закінчується 29 березня

  • Посилання скопійованоlink copied

Представники Української православної церкви Московського патріархату, що підтримує найтісніші зв’язки з російською церквою, яка “благословляє” вбивати українців, починають виселення із Києво-Печерської Лаври – десятирічний договір на використання монастиря закінчується 29 березня.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в етері телемарафону, а “Апостроф” публікує фото з місця події.

Зазначається, що наразі у монастирі працює комісія, яка перевіряє стан збереження пам’яток, натомість представники УПЦ (МП) вивозять своє майне із приміщення, зокрема бойлери, столи, стільці, чайники, вази, праски та навіть коробки з-під тортиків.

“Процес виїзду відбувається. Це може засвідчити будь-який перехожий в Лаврі. Зараз працює міжвідомча комісія, яка має зафіксувати стан збереження нерухомого і рухомого майна, музейних експонатів, які знаходилися в користуванні УПЦ МП. Як тільки комісія завершить свою роботу, можна буде чітко сказати, що було не так”, — пояснив міністр.

За його словами, попри ствердження очільників УПЦ МП щодо небажання залишати Лавру, вони все одно поступово виїжджають з цього місця.

Міністр наголосив, що цей процес контролюється, а на місці перебувають представники МВС та СБУ, які проводять перевірки на виїзді з Лаври. У разі виявлення будь-яких порушень у Лаврі, представники УПЦ МП нестимуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?