За кордоном

Понад половина російських підприємців зіткнулися зі скороченням обсягу продажів

28 березня 2022, 16:05Новини521

Этот материал также доступен на русском

Найпоширенішим заходом щодо скорочення витрат у компаніях стало скорочення витрат на IT, рекламу і маркетинг.

  • Посилання скопійованоlink copied

У більшості представників малого і середнього бізнесу росії, після повномасштабного вторгнення на територію України, в березні 2022 року впали обсяги продажів.

Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на результати опитування, проведеного аналітичним центром Національного агентства фінансової інформації (НАФІ), зазначають Investory News.

“Більша частина російських підприємців — 54% — зазначили, що обсяги продажів в їхніх компаніях скоротилися (серед представників мікробізнесу 65% відзначили зниження обсягів продажів). Це призвело до необхідності скорочувати поточні витрати — на це пішли 83% компаній”, — повідомив агенції представник НАФІ.

Як зазначається, найпоширенішим заходом щодо скорочення витрат у компаніях стало скорочення витрат на IT, рекламу і маркетинг (це зробили 37% компаній). За цим слідує скорочення штату (23%), скорочення зарплати (16%), повна або часткова відмова від оренди офісу (16%), переведення співробітників на віддалений формат роботи (15%). Лише 16% підприємців не помітили змін, які позначилися б на їхньому бізнесі.

Найчастіше про відсутність змін говорять представники середнього бізнесу (37%), і компанії, що працюють на ринку понад 10 років (22%).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога