Поліція назвала п’ятьох російських омонівців, причетних до розстрілів цивільних авто у Гостомелі

27 вересня 2022, 14:00Новини807

Этот материал также доступен на русском

Про це свідчать тексти підозр на сайті Офісу генпрокурора

  • Посилання скопійованоlink copied

Поліція повідомила підозри п’ятьом військовослужбовцям РФ у порушенні законів та звичаїв війни у поєднанні з умисним вбивством.

Про це свідчать тексти підозр на сайті Офісу генпрокурора.

Це Сергій Казеічев, командир загону міліції особливого призначення ЗМОП (рос. — ОМОН) ГУВС Російської федерації по Красноярському краю, його заступник — Сергій Вейкколлайнен, війсковослужбовець із числа командного складу управління росгвардії по Красноярському краю Олег Потопальський, а також працівники загону міліції особливого призначення ГУВС Красноярського краю Микита Гадаєв та Олексій Малахаєв.

Казеічев

Вважається, що 25 лютого в ранковий час Казеічев перебував на бойових позиціях на вулицях Шевченка і Свято-Покровській в смт. Гостомель Київської області, напроти ЖК «Чеський двір» і поблизу магазину «Фора». Там він начебто віддав наказ своєму заступнику розстрілювати цивільне населення і транспортні засоби, що рухаються по вулиці Свято-Покровській до села Раковка Вишгородського району і в протилежному напрямку. Потопальському віддав аналогічний наказ про розстріл на вулиці Шевченка авто і людей, що рухаються у напрямку міста Буча і в протилежному.

Потопальський

У свою чергу, Вейкколлайнен і Потопальський віддали накази розстрілювати своїм підлеглим — Гадалову і Малохаєву та інших невстановленим військовослужбовцям РФ.

Гадалов

З 8.40 і до 15 години того дня Гадалов і Малохаєв обстріляли вісім цивільних автівок, що рухалися вулицею Шевченка. Четверо людей загинуло, причому двоє з них іноземці — громадянин Росії і громадянин Німеччини.

Машини на вулиці Свято-Покровській обстрілювали невстановлені наразі військові РФ, заподіявши смертельне поранення одній людині.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога