Проблемні борги

Податкова Донеччини закликала сплачувати податковий борг лише на бюджетні рахунки

31 травня 2021, 17:10Новини174

Этот материал также доступен на русском

Як зазначається, вже майже місяць жителі Донецької області отримують автоматичні аудіо- та смс-повідомлення про наявний податковий борг.

  • Посилання скопійованоlink copied

За інформацією Головного управління ДПС у Донецькій області, з метою активізації процесу погашення податкового боргу та інформаційної підтримки платників податків в умовах карантинних обмежень, Податковою Донеччини з 29 квітня було запроваджено call-центр з актуальних питань, зазначають Українські новини.

Як зазначається, вже майже місяць жителі Донецької області отримують автоматичні аудіо- та смс-повідомлення про наявний податковий борг, а за телефоном 099-50-800-50 можуть поспілкуватися зі спеціалістом податкової служби, з’ясувати, який борг і по яким податкам чи зборам рахується, причину виникнення, шляхи його погашення та рахунки, за якими його можна погасити.

Так, за неповний місяць роботи «гарячої» телефонної лінії до call-центру звернулося більше тисячі платників, що мають податкову заборгованість або борг з єдиного внеску. За результатами впровадження таких заходів, у рахунок погашення боргу до бюджету надійшло 485,7 тис. грн.

Як прокоментувала в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області Ірина Долозіна, погашення податкового боргу залишається одним із гострих нагальних питань, що знаходиться на особливому контролі в Головному управлінні ДПС у Донецькій області:

«Податкова Донеччини ще раз наголошує, що наявну заборгованість можна погасити, використовуючи тільки реквізити бюджетних рахунків, що розміщені на офіційному вебсайті ГУ ДПС у Донецькій області. Ні на які приватні картки чи рахунки податкова служба не приймає гроші в рахунок погашення боргу!».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Перелік підстав евакуації авто є виключним

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Вивезення підприємств здійснюється у випадках, коли існує така логістична можливість без надмірної загрози для водіїв та залізничників

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Для бизнеса важно не иметь «открытой валютной позиции»

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Протягом одного року, до 1 вересня 2022 року, українці матимуть змогу відкрито заявити державі про свої реальні статки, зокрема про ті, з яких не було сплачено податки

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Значна увага ревізорів прикута до суб’єктів великого підприємництва, у яких обсяг можливих порушень та, відповідно, податкових донарахувань найбільший

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Чим прозоріша система, тим менше пільг й менше порушень