Колізії та конфлікти

По 350 доларів за кожну автівку – завершено слідство відносно керівництва Житомирської митниці

15 серпня 2023, 15:15Новини232

Этот материал также доступен на русском

У ході проведення досудового розслідування задокументовано декілька епізодів передачі підозрюваним грошових коштів за надані «послуги»

  • Посилання скопійованоlink copied

За процесуального керівництва прокурорів Київської міської прокуратури завершено досудове розслідування відносно начальниці Житомирської митниці, яка спільно із співучасниками організувала корупційну схему отримання неправомірної вигоди за безперешкодне оформлення товарів, які завозяться на митну територію України (ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, до складу організованої групи входили очільниця Житомирської митниці, начальник відділу митниці та митний брокер.

Вказані особи організували корупційний механізм сприяння декларантам у безперешкодному митному оформленні імпортних товарів, а також нестворенні штучних перешкод у здійсненні митних процедур. Ціни на такі послуги визначались в середньому по 350 доларів США за кожний безперешкодно оформлений транспортний засіб комерційного призначення.

У ході проведення досудового розслідування задокументовано декілька епізодів передачі підозрюваним грошових коштів за надані «послуги» з митного оформлення.

Під час отримання фігурантами чергового траншу у 2 800 доларів США та 50 тисяч гривень вказаних осіб затримали в порядку ст. 208 КПК України.

На цей час відповідно до вимог ст. 290 КПК України матеріали кримінального провадження відкриті стороні захисту для ознайомлення. Заходи з викриття правопорушення проводилися прокурорами спільно з працівниками ГУ «Д» ДЗНД Служби безпеки України. Досудове розслідування – ТУ ДБР, розташоване в м. Києві.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Виникає дуже серйозне питання до МОНУ - яким чином воно відстоює інтереси студентів та науково-педагогічних працівників?

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Директору Інституту інноваційної освіти КНУБА О.Петроченку доводиться відстоювати право на свою роботу та посаду

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Є підстави вважати, що в АРМА може багато років функціонувати корупційна схема з вимивання на користь приватних осіб грошей, які мали стати доходами Держбюджету

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Російський бізнес не повністю вичищений з української економіки через хаотичність формування санкційних списків

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Чи потрібен нам ще один керівник АРМА, залежний від Офісу Президента?