За кордоном

Південна Корея виділить 19 мільярдів доларів на підтримку своїх виробників мікросхем

23 травня 2024, 15:45Новини45

Этот материал также доступен на русском

Через державний Корейський банк розвитку планується програма фінансової підтримки на суму близько 17 трильйонів вон

  • Посилання скопійованоlink copied

Південна Корея оголосила про пакет підтримки на 19 мільярдів доларів США для своїх виробників мікросхем, посилаючись на необхідність не відставати в цих сферах в умовах “тотальної війни” на світовому ринку напівпровідників.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Згідно з пакетом, президент країни Юн Сок Йол заявив, що через державний Корейський банк розвитку планується програма фінансової підтримки на суму близько 17 трильйонів вон для підтримки інвестицій напівпровідникових компаній.

“Як ми всі знаємо, напівпровідники – це сфера, де ведеться тотальна національна війна. Перемога чи поразка залежить від того, хто першим зможе створити передові напівпровідники”, – сказав Юн на зустрічі з вищими посадовими особами уряду.

Південна Корея, де розташовані провідні світові виробники мікросхем пам’яті Samsung Electronics і SK Hynix відстала від деяких конкурентів у таких сферах, як проектування мікросхем і контрактне виробництво мікросхем.

За даними офісу президента Кореї, частка Південної Кореї в глобальному секторі безфабричного виробництва, в якому домінують такі компанії, як американський гігант Nvidia, що розробляють чіпи, але передають їх виробництво на аутсорсинг, становила близько 1%. Також спостерігався розрив між місцевими виробниками мікросхем і провідними контрактними виробниками мікросхем, такими як тайванська TSMC.

Юн заявив, що буде створено фонд у розмірі 1 трильйона вон для підтримки виробників обладнання та безфабричних компаній.

Цей пакет є більшим, ніж плани, озвучені міністром фінансів країни Чхве Сан Моком на початку цього місяця, коли він заявив, що уряд націлений на підтримку інвестицій в мікросхеми та дослідження на суму понад 10 трильйонів вон.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону