Південна Корея може вкласти у відновлення України 52 млрд доларів

14 липня 2023, 17:34Новини286

Південна Корея запропонує всебічну підтримку як державного, так і приватного секторів проєктам відновлення України на суму 52 мільярди доларів

  • Посилання скопійованоlink copied

Південна Корея запропонує всебічну підтримку як державного, так і приватного секторів проєктам відновлення України на суму 52 мільярди доларів. Про це заявив економічний секретар президента Південної Кореї Чхве Санг Мок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Україна запросила участь корейських компаній приблизно в 5000 будівельних проєктах, оцінюваних у 20 мільярдів доларів, через канал міжурядового співробітництва в травні“, – сказав Чхве Санг Мок. За його словами, уряд почне оцінювати будівництво майданчиків модульних блоків, щоб швидко забезпечити необхідні місця для проживання людей, такі як школи, житлові будинки та лікарні. Він додав, що інспекція об’єкта буде проводитися за рахунок коштів офіційної допомоги з метою розвитку.

Уряд Південної Кореї також планує підтримати надання технічної допомоги для відновлення водної інфраструктури, доповнюючи гуманітарну допомогу, вже запропоновану для зруйнованої Каховської ГЕС.

Секретар президента Південної Кореї повідомив, що індивідуальну підтримку буде надано проєкту реконструкції під керівництвом приватного сектору, який наразі оцінюють приблизно в 32 мільярди доларів.

Проєкт охоплює різні сектори, зокрема: малі модульні реактори, атомні електростанції, реконструкцію аеропортів, будівельну техніку, залізничні транспортні засоби та інформаційні технології.

Навіть попри те, що війна триває і зусилля з відновлення перебувають на ранніх стадіях, ми готуватимемось до нашої ролі в проєкті відновлення настільки старанно, наскільки того бажає український уряд“, – сказав Чхве Санг Мок.

Джерело: https://censor.net/ua/n3431212

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?