Після трансферу Мудрика у «Челсі» Ахметов заявив, що виділить 1 млрд грн захисникам Маріуполя і сімʼям загиблих воїнів

16 січня 2023, 12:48Новини272

Ці кошти планується спрямувати на різні потреби – від лікування, психологічної допомоги, протезування до реалізації цільових запитів

  • Посилання скопійованоlink copied

Бізнесмен Рінат Ахметов оголосив про запуск проєкту «Серце «Азовсталі», в межах якого виділить 1 млрд грн допомоги захисникам Маріуполя та сім’ям загиблих воїнів.

Про це йдеться у заяві найбагатшої людини України на сайті групи SCM.

Ключові факти

  • Про запуск проєкту «Серце «Азовсталі» Рінат Ахметов оголосив через день після трансферу футболіста ФК «Шахтар» Михайла Мудрика в лондонський «Челсі».

«… Я переконаний, що ми переможемо. І зіграємо товариський матч із «Челсі» на «Донбас Арені» в українському Донецьку. Ми маємо робити все можливе, щоби наблизити цей день», – заявив бізнесмен.

  • «Саме тому я ухвалив рішення про запуск проєкту «Серце «Азовсталі» – для допомоги захисникам Маріуполя та сім’ям загиблих воїнів. Їхній подвиг не має аналогів у сучасній історії. Саме завдяки їм, їхній жертовності та мужності в стримуванні ворога в перші місяці війни всі ми сьогодні відчуваємо неминучість Перемоги України», – йдеться у заяві Ахметова.
  • Ці кошти планується спрямувати на різні потреби – від лікування, психологічної допомоги, протезування до реалізації цільових запитів.
  • «Для дотримання принципів прозорості буде сформовано професійну, незалежну команду, яка взаємодіятиме із захисниками «Азовсталі», їхніми сім’ями, патронажними службами, волонтерами», – наголосив бізнесмен.

Контекст

15 січня стало відомо, що донецький «Шахтар» продав Михайла Мудрика у лондонський «Челсі». Загалом клуб Ахметова отримає за футболіста €100 млн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”