Колізії та конфлікти

Підроблені парфуми на Одещині: суд наклав арешт на майно вартістю 115 млн грн

28 березня 2023, 15:15Новини193

Этот материал также доступен на русском

Зразки підроблених парфумів направлені компаніям, що представляють правовласників, для встановлення суми завданих збитків

  • Посилання скопійованоlink copied

Детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області продовжують розслідування провадження щодо масштабного нелегального виробництва та збуту підробленої парфумерії.

Наразі на майно, що використовувалось під час виготовлення контрафакту, накладено арешт. Загальна вартість заарештованого обладнання – понад 115 млн грн.

Також детективи провели два додаткових обшуки складів на Одещині, де зберігалась готова продукція. Вилучено понад 10 тис флаконів, брендованих всесвітньо відомими торговими марками, орієнтовною вартістю 3,9 млн грн.

Зразки підроблених парфумів направлені компаніям, що представляють правовласників, для встановлення суми завданих збитків.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знаку для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару організованою групою з завданням матеріальної шкоди в особливо великому розмірі). Оперативне супроводження здійснює ДСР Нацполіції в Одеській області, процесуальне керівництво – Одеська обласна прокуратура.

Нагадаємо, БЕБ на Одещині виявило масштабне виробництво підробленої парфумерії. Під час проведення 19 обшуків знайдено 40 тисяч флаконів готової фальсифікованої продукції відомих світових брендів тощо. Загалом близько 50 найменувань.

Згодом детективи викрили схему поставки з-за кордону компонентів для виробництва підробок. У ході обшуку митного посту «Південний порт» виявлено майже 140 тис. пляшок для розливної парфумерії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • БОРГ-review
У компанії роблять все, щоб забезпечити повноцінну роботу зернового терміналу та підтримку зернового коридору

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Комусь вочевидь доведеться шукати джерела фінансових коштів, з яких вони будуть відшкодувати Віктору Муренку та його партнерам моральні й матеріальні збитки

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Після війни з "руснею" нас чекатиме ще одна війна - внутрішня, проти корупціонерів усіх видів

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Може виявитися, що Михайлу Добкіну навіть під час війни ніщо не заважає займатися класичним рейдерством, яке він до того ж маскує рекламними статтями й чорним піаром